Weterynarze w Warszawie – więcej o nas 

Witamy Państwa na stronie internetowej 24H Lecznicy Weterynaryjnej!

Zespół naszej lecznicy z zlokalizowanej na warszawskim Ursynowie tworzą doświadczeni weterynarze, gotowi służyć pomocą Państwa pupilom o każdej porze dnia i nocy. W naszej codziennej pracy kierujemy się profesjonalizmem oraz miłością do zwierząt. Zawsze panuje u nas miła, rodzinna atmosfera, dzięki czemu wszyscy Pacjenci czują się tu bezpiecznie.

Kluczowa jest dla nas współpraca z Klientami oparta na wzajemnym zrozumieniu. Stawiamy również na indywidualne podejście oraz szczerą rozmowę, w czasie której chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Mamy nadzieję, że Państwo również wkrótce dołączą do grona zadowolonych Klientów naszej całodobowej lecznicy weterynaryjnej.

Do zobaczenia w naszej lecznicy na Ursynowie!

Naszym atutem jest również zespół świetnie przygotowanych do pracy weterynarzy. Przedstawiamy Państwu członków naszego zespołu. Oto krótka informacja o nas.

Pobierz grafik dyżurów lekarzy

 

Lek wet. Małgorzata Ziółkowska

Lekarz

Jest kierownikiem naszego zespołu. Studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW ukończyła w 1994 r. Wkrótce po uzyskaniu dyplomu lekarza weterynarii rozpoczęła pracę w lecznicy dla zwierząt przy ul. Klemensiewicza oraz w lecznicy przy ul. Powstańców Śląskich w Warszawie. Przez cały okres swojej kariery zawodowej nieprzerwanie zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób wewnętrznych zwierząt towarzyszących. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy jej porady i opinie są dla nas nieocenioną pomocą w najtrudniejszych przypadkach klinicznych.


Lek. wet. Kamilla Łabasiewicz

K amilla ŁabasiewiczStudia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie ukończyła w 2004r. Pracę w naszej lecznicy rozpoczęła w tym samym roku. Zaufanie naszych klientów zdobyła nie tylko szeroką wiedzą, ale i wspaniałym podejściem do zwierząt. Prywatnie dumna właścicielka uroczej suczki.


Lek. wet. Janusz Bogdański

Janusz BogdanskiAbsolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Dyplom uzyskał w 2003 roku i w tym samym roku dołączył do zespołu. W naszej lecznicy zajmuje się diagnostyką chorób wewnętrznych i chirurgią. Problemy zwierząt z pewnością nie są mu obce.


lek. wet. Dominika Łukasz


lek. wet. Aleksandra Kobylatz
Współpracują z Nami:

 

dr n.wet. Joanna Bonecka - techniki obrazowe


lek. wet specjalista chirurg Wojciech Pietrusiewicz